• Wpisów:697
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 19:46
  • Licznik odwiedzin:6 656 / 2273 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
My się tylko starzejemy ,nie dorastamy.
 

 
  • awatar Wrzuć na luz, Nic nie musisz.!: '' mimo wszystko dalej mi na nim cholernie zależy, pomimo litrów wylanych łez, pomimo momentów załamania, pomimo tego, że jestem mu pewnie obojętna.'' .. dokładnie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Oddałabym wiele żeby móc poczuć się jak kiedyś. Żeby znów mieć drżące dłonie oczekując na jego przyjazd. Żeby mieć pełno motylków w brzuchu będąc w jego towarzystwie, żeby kochać i czuć się kochaną jednocześnie. Żeby mieć oparcie w tej jedynej osobie, która jest całym moim światem. Wiele oddałabym za to, aby łzy zamienić w szczery uśmiech. Naprawdę wiele.
 

 
Uwielbiam dzień w którym się poznaliśmy. Nie, chyba bardziej uwielbiam dzień w którym zakochałam się w Tobie. Dzięki Tobie moje życie nabrało koloru. Jesteś najwspanialszą istotą w moim życiu. Nie wiesz jak bardzo chciałabym być przy Tobie, popatrzeć w twoje cudowne oczka przepełnione tak ogromną miłością..chciałabym żebyś czuł, że jestem. Wiem, że to wszystko jest trudne, ale wiem tez, że damy z tym wszystkim radę. Zawsze mi powtarzasz, że razem damy rade. Nie chciałabym Cię nigdy stracić, jesteś dla mnie naprawdę wszystkim. Jesteśmy coraz bliżej siebie. Z każdym dniem, minutą..Dziękuję, że się pojawiłeś w moim życiu. Jesteś moim szczęściem i zawsze nim będziesz. Cieszę się , że wybrałam tą szczęśliwa drogę z Tobą, że nie dałam się ponieść emocjom i nie rzuciłam tym wszystkim jak było źle. Sprawiasz, że moje życie coraz bardziej się zmienia, coraz bardziej je doskonalisz. Bez Ciebie nic nie ma sensu.